Gizlilik Politikası

Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi bünyesinde kullanılmaktadır.

Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca Efeler Diyarı Kadın Girişim Üretim & İşletme Kooperatifi eticaret kanalı www.efelerdiyari.com.tr adresinde “Secure Sockets Layer” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Her türlü sorunuz için info@efelerdiyari.com.tr veya +90539 302 45 71 no’lu Müşteri Hizmetleri telefonundan bize ulaşabilirsiniz.